OSOBNÍ OBRAZ


Co je to OSOBNÍ OBRAZ a jak vzniká?

Osobní obraz je zrcadlem našeho pravého já.
Být autentický, svůj, rozumět sám sobě, kdo jsem, co je smyslem mého života... kde hledat každodenní podporu a zároveň se obklopovat krásou?
Také se vám někdy v hlavě honí tyhle otázky?

Prostřednictvím rozhovoru vedeném v respektu a důvěře se napojíte 
na hlubší vnímání sebe sama a pokud ho ještě neznáte, objevíte díky laskavému vedení téma vaší podstaty, vaší duše. Je to téma, které se stále znovu a znovu vrací do vědomí jako něco neodbytného. Připomínají vám ho lidé kolem vás, situace, sny nebo vzpomínky. Může to být nalezení vašeho poslání, mateřství, hojnosti, svobody, rodiny, vnitřního klidu, radosti apod.
Rozhovor můžeme uskutečnit na vámi vybraném místě nebo u mě v atelieru.
Vše, co je na schůzce řečeno považuji za důvěrné.

Velikost a formát obrazu si buď zvolíte sami nebo vám s výběrem pomohu. Je dobré vědět, kde bude obraz umístěn, ale ani toto není podmínkou. Po odsouhlasení tématu a rozměru obrazu, přichází vlastní proces malby... 


Při procesu malby obrazu důvěřuji v naše hlubší spojení a soustředím se pouze na vaše téma. Na počátku většinou nevím, jaké barvy a tvary budou na plátně použity a jak bude dílo v závěru vypadat.  Při konzultaci je
pro mě ale důležité vědět, jaké barvy jsou vám příjemné. 

K obrazu přikládám certifikát o pravosti díla.
Úvodní schůzka je zdarma. Vše ostatní je v ceně obrazu.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě obrátit.


REFERENCE


"Krásný den Jituško,

Děkuji ti nejen za vstřícnost, ale především za krásu, kterou přineseš prostřednictvím svého díla do mého domova. Jak už jsem ti říkala, v tomto uměleckém oboru se vůbec neorientuji a nikdy nebudilo moji pozornost. A jak jsi sama byla svědkem, tvoje dílo mě oslovilo a promluvilo ke mně tak silně. Předalo mi vzkaz, který přesně zapadá do dění v mém životě a povede mě cestou, kterou právě procházím. Přeji ti, aby tvá díla zanechávala stopu na duši stále více lidem." Božena"Setkání s Jitkou vnímám jako dar. Krátké, ale intenzivní přiblížení dvou duší, rozšíření prostoru, dotek věčnosti.
Obrazy duše mám dva - každý je jiný, za 5 let jsme se obě posunuly, proměnily, prohloubily - ale oba ke mně promlouvají a obohacují mou vnitřní krajinu.
Protkání v upřímnosti a pravdivosti zcela přirozeně posílilo důvěru v sebe, Tebe ... i Nebe. Ze srdce děkuji." Bára


"Milá Jituško

Kéž bys mohla vidět a cítit, co obraz dělá s lidmi "v jeho" prostoru...
Je velmi zajímavé to pozorovat. 😊
Jsem moc rada, že je tu s námi... vnímám ho jako živý organismus 😍.
S láskou Lucie"